Aspekty přátelství

26. listopadu 2017 v 18:10 | Ella |  Dear Diary
Ze včerejška na dnešek jsem ležela v posteli a přemýšlela jsem na svým vztahem s Hellou a ostatími. Půl odpoledne jsem totiž musela strávit v její přítomnosti (máme pořád řadu společných přátel) a už jsem necítila zášť ani zármutek. Bylo mi jí jenom líto.
O pár hodin dříve jsem se bavila s Blondýnem, tedy s chlapcem, kvůli kterému jsem jí už nevěřila ani nos mezi očima. Dušoval se, že s ní nic neměl,že by se jí nikdy nedotkl. Skoro jsem mu to až věřila, ale on má větší důvod lhát než ona. Protože ona si poštvala proti sobě v tuhle chvíli víc lidí, než tuší, on chrání jen svou hrdost, kterou si sám pošpinil. Dobře mu tak.
A tak jsem tak ležela v posteli a cítila jsem, jak jsem ji odpustila. Neodpustila jsem jí kvůli ní, ale kvůli sobě. Nepotřebuju v životě další zášť. Takhle je mi líp. Neznamená to, že z ní teď bude moje nejlepší kamarádka, ale už se cítím moc stará na to, chovat se jak puberťačka. A tak jí tedy odpouštím.
V noci jsem si také povídala se svým Kamarádem a ten mi řekl, že je moc rád za Pivoňku a za to, že je Pivoňka v mém životě. Přitakala jsem, ale ohradila jsem se, že to samé prohlásil o mé spolubydlící půl roku zpátky a jak to dopadlo.
Ale tohle je jiný příběh. Pojí nás už jen fakt, že nás zradila Hella, právě ona nás nakonec přeci jen svedla dohromady. Pojí nás ale spousta jiných věcí. Díky němu mi došlo, že na rozdíl od Spolubydlící, s Pivoňkou se bavím i přes různé nešvary, hádky a období ticha. A to je ta důležitá součást přátelství. Dobří přátelé se nenajdou v těch nejlepších chvílích, ale v těch nejhorších. Já už to vím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Georgebit | E-mail | Web | 15. září 2018 v 13:12 | Reagovat

Крупнейшая в России и одна из ведущих в мире выставок «Охота и рыболовство на Руси» впервые прошла 6 февраля 1996 года в столице России - городе Москве и неизменно проводится на ВДНХ.
Два раза в год на ней собирается много официальных гостей и огромное количество посетителей из разных городов нашей необъятной страны. Ведь Россия славится своими охотниками и рыбаками! В мужской компании любителей охоты и рыболовства стали появляться женщины, что очень радует. В выставке принимает участие более 900 российских и иностранных компаний.
Наша выставка – это место, где будут созданы все условия для рекламы и продвижения ваших товаров и услуг, поиска потенциальных партнеров и заключения договоров, привлечения новых покупателей.
В рамках деловой программы выставки, обсуждаются насущные вопросы развития охоты и рыболовства в нашей стране, а так же, проводятся практические занятия, семинары, мастер-классы и презентации новинок рыболовной и охотничьей отраслей.
Организаторы выставки активно сотрудничают с общественными организациями охотников и рыболовов, и совместно проводят ряд соревнований по спортивной ловле рыбы.
На стендах участников выставки проходят интересные мероприятия: демонстрация рыболовных снастей; кинологические консультации;практические советы по регистрации маломерных судов; продажа льготных турпутевок.
Культурно-развлекательная программа выставки включает в себя тематические викторины, конкурсы и дегустацию блюд полевой кухни.
Приглашаем к участию компании и фирмы, чья деятельность связана с  тематикой охоты, рыбалки и активного отдыха. <a href=http://ppv.alipromo.com/ru/hunting.php?hash=ox3l666x7jadw8y4eelzx2p7rhpd994e>А  купить инвентарь и интесесные новинки в можете сдесь</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama