Hella

23. listopadu 2017 v 17:05 | Ella |  Dear Diary
Jak jsem psala o vymazání španých lidí ze života...Je na čase, abyste poznali Hellu tak, jak ji znám já. Pěkně od jejího počátku.
Neznám jí od narození, ale do nějakých svých šestnácti. Znala jsem ji, když byla ještě tichá, nesebejistá a kamarádka Belly. Její nejlepší kamarádka byla Pivoňka, ale to jsem ještě nevěděla. Protože to bylo ještě před tím, než se začala zapojovat do sociálního života. Každý má nějaký řekněme způsob, jak se začne socializovat. Ona začala přes Bellu, já přes svého prvního kluka. On neměl tátu, máma ho nechala bydlet samotného a on byl v největším srabu. Ale měl vlastní byt, což bylo v šestnácti hrozně cool a ty nejlepší párty se pořádaly u něj. Takže kdo ho znal, byl prostě high society. Nikdo nevěděl, kolik prohnilosti se v tom člověku skrývá. Hlavně já to nevěděla. Nevěděla jsem to ani skrz celý vztah. Jen se neostýchal se se mnou rozejít po dvou měsících ani nevím proč. Nevadí. Zůstali jsme "kamarádi" a já chodila na párty, kam chodili všichni. A líbala se s ním. Na každý párty, kde jsem taky pila. A že jsem pila fakt dost. Pak jsme se přestali bavit a i když jsem do něj byla pořád zaláskovaná, snažila jsem se to přejít.
Potom se začala bavit s holkama. Jedna z nich byla Pivoňka, potom Hella a Pírko. Ony začaly být ty cool holky a byly docela fajn. Tak proč se s nima nebavit?
Nejvíc jsem si rozumněla s Hellou. Teď už vím proč. Nemá žádný názory. Jenom souhlasí, takže samozřejmě, že jsme si rozuměly. Ale Hella byla nejlepší kamarádka Pivoňky. Byly kamarádky až za hrob a já věděla, že prostě nejlepší kamarádky něco znamenají. Aspoň pro mě to vždycky znamenalo. Byl to vztah nad vztahy. Bylo to souznění a já myslela, že to mají steně. Nevím, jestli měly, ale kluk je rozdělil. Nadobro.
Ten kluk byl můj ex. Pivoňce se líbil, ale Hella jde prostě před mrtvoly. A tak nechala Pivoňku spolu s přátelství za sebou a šla za ním. A já tam tak stála, sledovala to a říkala si, proč řeší, komu se líbil dřív když já s ním sakra chodila.
Helle to nevyšlo, on ji nechtěl. Chtěl Pivoňku. Mezitím chodil tajně se mnou a Pírko ho chtělo taky.
Tak skončila naše parta. Kvůli takového blbovi a holce, co nedokázala dát kamarádky na první místo.
Helle jsem odpustila, Pírku taky. Ale Hella pokračovala a postupně pokořila každého mého kluka, samozřejmě krátce po rozchodu. Potom se omluvila, přísahala, že to nikdy neudělá a pokračovala.
Dneska jsem zjistila, že si udělala čárku za dalších z kluků, které jsem měla ráda.
Dneska jsem se rozhodla, že už neodpustím. Protože ona prostě jde přes mrtvoly a já jsem další. Žádný z těch kluků s ní neměl nic víc než jednorázovku a pak se dušovali, jak nechtěli. Co je mi po nich? Já bojovala už dost.
Teď už zbývá poslední. Tak schválně, kdy se jí to povede i u něj. Jo a kdyby to nebylo dost, můj brácha začal být dost k světu a až už jí dojdou moji bývalý, ještě mám sourozence. Jen tak pro jistotu.
A já si říkám, co dělám špatně. Není to moje vina? Možná je v tom něco o čem nevím. Jo, ta psychologie no.https://www.youtube.com/watch?v=WuB9Dt21jJU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natálie | Web | 25. listopadu 2017 v 21:01 | Reagovat

to je mrcha.. to mi pomalu příjde, jako by ti záviděla, a chtěla se ti podobat, už alespoň tím, že spí s klukama co jsi měla ty.. ale ve finále.. ty jsi na tom líp než ona.. oni tě měli rádi.. ji jen "ojeli" a nic z toho.. ty máš hrdost.. svědomí.. jsi někdo víc než ona.. jsi tvrdší... umíš více snášet rády.. ona je jen někdo, kdo se nezdá, kopíruje.. jak říkáš.. člověk bez názoru.. asi si potřebovala najít někoho, komu se může podobat.. ona potřebuje pořádný kopanec do prdele, aby začala žít svůj život..

2 Tabitha | Web | 26. listopadu 2017 v 14:06 | Reagovat

Ty neděláš špatně nic. Nech za sebou lidi, kterým se nedá věřit, máš na víc :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama