365 dní

24. prosince 2017 v 17:06 |  Dear Diary
Minulý rok (leden 2017 - teď) byl v mém životě neskutečně zlomový a tak teď, když mám chvíli čas přemýšlet, mi dochází, jak moc mě mé okolí změnilo a jak jsem se já sama změnila.

Přesně před rokem jsem po oslavě Vánoc táhla do Prahy do jedné hospody, která je otevřená i na Vánoce a ví to jen "zasvěcení" a kolemjdoucí samotáři, co si všimnou, že je tam halda zoufalců. Loni na Vánoce jsem se naposledy vyspala s Kenem, protože už to byly tak dva měsíce, co jsem se bavila s..budeme mu říkat Kamarád, protože mám pocit, že ještě přezdívku nedostal.

Takže je to rok, co jsem začínala být v háji z jednoho kluka a přestávala jsem být v háji z druhého. Zní to jako jakýkoliv jiný rok, ale tímhle se odstartovala úplně nová kapitola.

Netuším ani, jak se to stalo, ale na Silvestra jsem s Kamarádem měla pár hezkých platonických chvil a dva týdny na to, jsme se spolu vyspali. Jen tak, nezávazně. Byl to taky rok, kdy jsem se dostala na vysněnou školu a přestěhovala. Rok, kdy jsem se snad ještě víc sblížila s lidmi, kteří za to stojí a opustila lidi, kteří mi život jen ničili. Nebo se je snažím opustit.
Během toho roku jsem přestala pít tolik, co doteď. Přestala jsem žít jako bláznivý puberťák a z dost velké části tomu vděčím Kamarádovi. Vlastně se mi zdá, že celý ten rok ovládl on. Od Silvestra až po dnešek.

Náš vztah se tak divně utužoval a netuším, co je s námi dnes. Jen vím, že mi chybí a že jsem mu vděčná. Stejně jako těm pár dalším lidem, kteří za to stojí.


Vánoce ráda nemám. Je to důkazem toho, jak zvláštní moje rodina je. Ale vždycky si prostě nenechám ujít tu možnost zavzpomínat na to, jak jsem se cítila loni. A vím, že narozdíl od let předešlých, mé loňské já je o mnoho jiné než tohle.
Zkuste si zavzpomínat tak jako já. Asi emá každý tak šílený rok jako já, ale i tak. Možná se staly věci, kterým jste ani nechtěli věřit.
Nešťastné a Smutné
Ella
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama