Já a moje zlomený srdce

1. prosince 2017 v 17:55 | Ella |  Dear Diary
Vždycky jsem měla za to, že lámat srdce můžou jenom kluci. Tak nějak se s tím částečně počítá, kor u mladých vztahů. Že prostě přijde den, kdy už třeba nebudete spolu. Apoň já jsem to takhle vždycky měla. Svoje srdce jsem se snažila poodkrývat postupně a pomaličku, abych se nespálila. Sice jsem se nakonec spálila, ale co, snaha byla.
O to víc jsem ale dávala lásky do vztahů přátelským. Věřila jsem, že přátelství jsou nažvdy, aneb klasický BFF klišé. No, tak dneska ráno jsem plakala nad zlomeným srdce. Ale zlomila mi ho kdysi nejlepší kamarádka.
Poznaly jsme se v březnu 2013 na hudebním soustředení. Tehdy jsme se moc nemusely, ale postupně jsme si našly k sobě cestu a zjistily jsme, že si neskutečně sedneme. Trávily jsme veškerý volný čas spolu a já měla pocit, že jsem si našla opravdovou spřízněnou duši. Někoho, kdo tu pro mě vždycky bude. Myslím, že to měla stejně.
Teď je to jiné. Je sobecká, sebestředná a baží jenom po svém blahu. Já jsem na druhém místě, ale trvalo mi dlouho na to přijít. Ale jsem tam, zahrabaná v šuplíku: Vytáhnout po rozchodu. Jo, jsem si vcelku jistá, že kdyby neměla kluka, bylo by to jiné, ale ona se změnila spolu s jeho příchodem.
No a dneska ráno mi srdce docupovala do posledního kousíčku. Tak jsem si nechala zlomit srdce i od nejlepší kamarádky. Seznam zbývajících přátel se krátí a v Brně prakticky nikoho nemám.
Dneska za mnou přijede nejlepší kamarád z Prahy, její bývalá láska se kterou nikdy nechodila, protože si to cituji:"Nedokázala představit." I tak tvrdila, že ho miluje a tahala ho rok za nos. Dneska ráno se zachovala zase pro jednou sobecky, stejně jako za poslední tři měsíce. Ale dneska to bylo moc. Chtěla mi zakázat, aby přijel, protože tu bude mít přítele a nebude se s ním moct bavit. Neozvala se mu od odstěhování z Prahy. Ale teď by s ním klidně strávila večer. Mohly jsme se domluvit, aby přijel za námi oběma, ale to by stejně muselo být nakonec po jejím. On mohl jenom dneska. Za půl hodiny přijede, tak jsem zvědavá, jak dnešní večer dopadne..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama